Naturativ

( ilość produktów: 19 )

Polska marka kosmetyków Naturativ istnieje od 2013 roku i od tamtego czasu zdążyła stać się ulubieńcem Japończyków, Włochów, Belgów czy Finów. Kosmetyki Naturativ to dzieło Magdaleny Hajduk, która chciała stworzyć produkty z naturalnych roślinnych surowców, pochodzących z kontrolowanych upraw.

Każda receptura kosmetyków Naturativ powstaje w ścisłej współpracy z kosmetologiem i doświadczonymi technologami, tak by powstał produkt najwyższej jakości, pozbawiony parabenów, PEGów, pochodnych ropy naftowej czy syntetycznych aromatów. W swojej bogatej ofercie Naturativ ma blisko 100 naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, a także serię dla mężczyzn i niemowląt od ich pierwszych dni życia. Większość kosmetyków została poddana kontroli NaTrue - jest to najbardziej wymagająca ze wszystkich europejskich certyfikacji. Magdalena Hajduk mówi o Naturativ:

"Oprócz świetnych, naturalnych surowców, kosmetyki miały urzekać zapachem i doznaniami organoleptycznymi. Miały być naturalne prawdziwie, czyli dać się zcertyfikować w jednej z europejskich certyfikacji dla kosmetyków naturalnych. I miały być bardzo skuteczne!"

Naturativ wyróżniają:

  • starannie wybrane, wysokiej jakości surowce - tylko z certyfikowanych, ekologicznych upraw;
  • doskonały rezultaty, dzięki świadomie dobranym składnikom - kosmetyki poddawane są testom, by sprawdzić efekt ich działania i ustalić ostateczny skład;
  • odpowiedzialność - dzięki certyfikacji NaTrue kosmetyki są zawsze prawdziwe i naturalne;
  • przyjemność dla zmysłów - bogactwo zapachów, tych pobudzających i relaksujących, dostępne za każdym odkręceniem wieczka. 
    Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
    Zamknij
    pixel