Karta stałego klienta beMuke program lojalnościowy

beMuke karta stalego klienta

- tańszą dostawę, nawet darmową
- wybrane produkty w obniżonych cenach
- pyszne produkty bistro BeMuke gratis

Jak otrzymać Kartę Stałego Klienta beMuke?

 Są dwie możliwości uzyskania Karty Stałego Klienta:

  1. zrób dowolne zakupy na beMuke.pl, a do pierwszego zamówienia otrzymasz za darmo Kartę Stałego Klienta beMuke.
  2. przyjdź do sklepu stacjonarnego beMuke we Wrocławiu (adresy tutaj); uzupełnił formularz rejestracyjny; odbierz od razu swoja Kartę Stałego Klienta beMuke.

 

Jakie korzyści daje mi karta?

  1. Tańszą o 10 zł dostawę niż standardowy koszt. Darmowa dostawa tego samego dnia już od 99 zł (szczegóły).
  2. Wybrane produkty w akcjach promocyjnych taniej, tylko dla posiadaczy karty.
  3. Za każdym razem po przekroczeniu łącznej sumy zakupów na 1000 zł, otrzymasz darmową konsultację dietetyczną (szczegóły). Darmowa konsultacja obejmuje podstawowy zakres (wizytę lub spotkanie online pierwsze lub kolejne).
  4. Przy zakupach w sklepie stacjonarnym, darmowy sok lub kawa przy zakupach powyżej 150 zł.

 

Mam kartę - jak z niej skorzystać robiąc zakupy online?

Jeżeli masz Kartę Stałego Klienta beMuke, to przy jej aktywacji powinieneś także otrzymać PIN do karty - poprzez email oraz sms. Skorzystaj z numeru karty oraz pin do zalogowania się do swojego konta w beMuke.pl.

Każda karta przypisana jest do konta klienta w sklepie beMuke.pl. Nie można przypisać jednej karty do wielu kont. Jeżeli potrzebujesz więcej kart, poinformuj nas, przekażemy je Tobie.

Jeżeli nie pamiętasz pinu lub hasła i numeru karty - skorzystać z formularza przypominania danych do logowania. Wystarczy podać email.

 

Regulamin programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta beMuke

Regulamin programu znajdziesz tutaj.

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel