Jak wybieramy i pakujemy produkty?

Wybór produktów

Wiemy, jak ważna jest jakość świeżych produktów i długie terminy przydatności. Składając zamówienie masz pewność, że nasi sprzedawcy wybiorą takie produkty, jakie sami by kupili - najświeższe i o najdłuższym terminie przydatności. Jeżeli wybrane przez Ciebie produkty będą budziły wątpliwość sprzedawcy, skontaktuje się z Tobą i zapyta - czy zapakować, czy wymienić, czy odrzucić produkt.

Wszystkie produkty świeże i luzem pakujemy dokładnie, tak aby dotarły do Ciebie w takim stanie, jakbyś sam robił zakupy w naszym sklepie stacjonarnym.

 

Zapakowanie zamówienia

Zamówienia pakujemy solidnie i dokładnie. Wszystkie towary pakujemy tak, by dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

  • Wszystko pakujemy w solidne kartony, dodatkowo uzupełniając puste przestrzenie specjalnym wypełniaczem.
  • Asortyment płynny zawsze dodatkowo owijamy folią, tak aby nie uszkodził innych produktów.
  • Mięso, wędliny, sery pakujemy próżniowo.
  • Produkty sypkie na wagę pakowane są w zgrzewane opakowania, tak aby nic się nie wysypało w transporcie.
  • Wszystkie inne towary przygotowujemy do wysyłki tak, jakbyśmy samodzielnie zanieśli je do domu. Kupując w naszym sklepie, zakupy przyniesie dostawca pod Twoje drzwi :)
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel