Gabinet dietetyczny beMuke

"Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” Niech twoje lekarstwo będzie dla ciebie pożywieniem, a twoje pożywienie twoim lekarstwem"

Hipokrates

beMuke to holistyczne spojrzenie na zdrowie człowieka. Staramy się, wraz ze Stowarzyszeniem Medycyny Stylu Życia: 

  1. Promocja i wspieranie edukacji w zakresie zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia.
  2. Promocja zdrowia oraz kultury fizycznej w myśl zasady zbilansowanego rozwoju.
  3. Edukacja społeczna o potrzebie profilaktyki zdrowotnej jako drogi sprzyjającej ochronie zdrowia i zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.
  4. Pokazywanie wewnętrznego potencjału człowieka do zapobiegania chorobom i samouzdrawiania.
  5. Pomoc w rozwiązywaniu już zaistniałych problemów zdrowotnych.
  6. Popularyzowanie zachowań prozdrowotnych oraz utrwalanie prawidłowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej dla dobra publicznego.
  7. Rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających edukacji prozdrowotnej oraz profilaktyki zdrowotnej.

W związku z tym beMuke to zarówno sklep ze zdrową żywnością jak i gabinety dietetyczne, a wkrótce także fizjoterapeutyczne. Każdy klient sklepu może liczyć na fachową poradę dietetyków, ale by rozwiązać poważniejsze problemy zapraszamy do gabinetu.

Dowiedz się więcej:

Nasi dietetycy

Ania i Martyna są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00

Ania

 

Martyna

 

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJE

Zadzwoń: 530 304 041  Napisz: dietetyk@bemuke.pl

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel